Půjčovna kol

  • Nechcete kvůli jednomu výletu vozit své kolo? Využijte půjčovnu kol v kempu Sykovec na Třech Studních. Po dohodě vám kola dovezou až k penzionu.
  • Prohlédněte si nabídku zde. 

Opatření vlády ČR

  • Možnost ubytování je podmíněna aktuálními vládními opatřeními a vyhláškami, tj. platný PCR test, potvrzení o prodělaném onemocnění Covid-19, potvrzení o očkování

Sledujte stav běžeckých stop

Hygienická opatření

Vážení Hosté,

i my přistupujeme k současné situaci zodpovědně a řídíme se nařízením vlády ČR, abychom zabránili šíření onemocnění Covid-19.

Ubytovací část je zcela oddělena od restaurační části.

Veřejné prostory:

Všechny veřejné prostory, madla, kliky, zábradlí, dveře, pravidelně dezinfikujeme. Při vstupu do penzionu je hostům k dispozici dezinfekce na ruce.

Personál:

Při úklidu, přebírání a předávání ubytování vyvíjíme maximální snahu o minimalizování kontaktu mezi personálem a hosty. Personál je vybaven potřebnými ochrannými pomůckami v souladu s nařízením MZ.

Platby:

Preferujeme bezkontaktní platbu. Terminál a psací potřeby jsou pravidelně dezinfikovány.

Pokoje a apartmány:

Přísně dodržujeme příslušné standardy hygieny a čistoty při úklidu pokojů. Před ubytováním nového hosta je kromě běžného úklidu a výměny prádla, zajištěna dezinfekce všech kontaktních ploch (vypínače, kliky, madla, ovládání topení) koupelny a toalety. Dále dezinfikujeme předměty, které jsou hosty používány, např. dálkové ovládání, ale i klíče od pokojů. Rovněž důkladně všechny pokoje a apartmány větráme.

Děkujeme všem hostům za přízeň a respektování této situace, věříme že si u nás pobyt užijete.

Restaurace v plném provozu

Od 4.9.2020 je v plném provozu restaurace.

  • Ubytování lze  objednat se snídaní popř. polopenzí 
  • Po předchozí domluvě v restauraci lze rovněž doobjednat obědy .
  • Další informace zde.

Využijte zvýhodnění od našich partnerů

Restaurace "Kozlovna u dvou koček" Nové Město na Moravě

Hosté ubytovaní v našem penzionu na 3 a více nocí obdrží poukaz na 10% slevu na konzumaci jídla v této vyhlášené novoměstské restauraci. Podrobnosti zde.