AKTUÁLNĚ Z PENZIONU NA FRYŠAVĚ

Momentálně jsme zavření :(


Plánujete letos dovolenou na Vysočině? Využijte příspěvek v hodnotě 1 000 Kč od kraje Vysočina.

Kraj Vysočina od 13.7.2020 nabízí slevové vouchery na ubytování.

Podrobnosti:

 1. Slevu uplatníte pouze u registrovaných ubytovatelů. My jsme mezi nimi. https://slevy.vysocina.eu/landingpage/kdeuplatnit
 2. Vouchery mohou být uplatněny pouze při rezervaci ubytování na minimálně 3 noci provedené v termínu 13. 7. - 31. 10. 2020.
 3. Sleva platí pro nové rezervace, zrušení pobytu a vytvoření totožné rezervace je považováno za porušení podmínek a sleva nemusí být poskytnuta.
 4. Vouchery jsou určeny fyzickým osobám - pro rodiny, resp. skupiny 2-6 osob, přičemž minimálně jedna osoba ze skupiny musí být starší 18 let. Voucher může získat pouze osoba starší 15 let, která je schopna se prokázat občanským průkazem či jiným průkazem totožnosti.
 5. Hodnota jednoho voucheru je 1 000 Kč na osobu a ten může být využit pouze při jednom z pobytů v Kraji Vysočina -každá osoba tedy může čerpat slevu na ubytování pouze jednou, každý voucher může být uplatněn pouze jednou.
 6. Sleva je poskytována pouze na ubytování, nikoli na další služby poskytované ubytovatelem (např. stravování).

Postup

 1. Vygenerujte si svůj voucher prostřednictvím těchto webových stránek: https://slevy.vysocina.eu/
 2. Voucher v hodnotě 1 000 Kč vám bude zaslán na uvedený email a v SMS.
 3. Platnost voucheru je 72 hodin, v této lhůtě jej můžete uplatnit při rezervaci pobytu na Vysočině v termínu 13. 7. - 31. 10. 2020 v jakémkoli ubytovacím zařízení uvedeném na tomto webu. Při samotné rezervaci nahlaste kód svého voucheru, resp. voucherů všech osob vztahujících se k rezervovanému pobytu. Do uvedených 72 hodin vám voucher musí potvrdit i váš ubytovatel.
 4. V případě, že si ubytování nestihnete zarezervovat v době platnosti voucheru, váš slevový voucher propadá a musíte si zažádat o nový.
 5. Po potvrzení rezervace, resp. plánu uplatnění voucheru ze strany ubytovatele obdržíte informační e-mail nebo SMS.
 6. Aktivace, tj. uplatnění voucheru proběhne až při samotném pobytu, tj. po příjezdu rodiny, resp. skupiny do ubytovacího zařízení a kontrole dokladů totožnosti.
 7. Doporučujeme, abyste si všechny maily a SMS vztahující se k voucherům uschovali, usnadníte tím kontrolu pracovníkovi ubytovacího zařízení.

Vygenerování slevového poukazu:
https://slevy.vysocina.eu/landingpage/turista


Hygienická opatření

Vážení Hosté,

i my přistupujeme k současné situaci zodpovědně a řídíme se nařízením vlády ČR, abychom zabránili šíření onemocnění Covid-19.

Ubytovací část je zcela oddělena od restaurační části.

Veřejné prostory:

Všechny veřejné prostory, madla, kliky, zábradlí, dveře, pravidelně dezinfikujeme. Při vstupu do penzionu je hostům k dispozici dezinfekce na ruce.

Personál:

Při úklidu, přebírání a předávání ubytování vyvíjíme maximální snahu o minimalizování kontaktu mezi personálem a hosty. Personál je vybaven potřebnými ochrannými pomůckami v souladu s nařízením MZ.

Platby:

Preferujeme bezkontaktní platbu. Terminál a psací potřeby jsou pravidelně dezinfikovány.

Pokoje a apartmány:

Přísně dodržujeme příslušné standardy hygieny a čistoty při úklidu pokojů. Před ubytováním nového hosta je kromě běžného úklidu a výměny prádla, zajištěna dezinfekce všech kontaktních ploch (vypínače, kliky, madla, ovládání topení) koupelny a toalety. Dále dezinfikujeme předměty, které jsou hosty používány, např. dálkové ovládání, ale i klíče od pokojů. Rovněž důkladně všechny pokoje a apartmány větráme.

Děkujeme všem hostům za přízeň a respektování této situace, věříme že si u nás pobyt užijete.


Restaurace v plném provozu

Od 4.9.2020 je v plném provozu restaurace. 

 1. K ubytování lze za 120 Kč / osoba / den doobjednat snídani (dítě do 12 let 80 Kč).
 2. Po předchozí domluvě lze rovněž doobjednat obědy a večeře.
 3. Další informace zde.


Využijte některá zvýhodnění od našich partnerů

Restaurace "Kozlovna u dvou koček" Nové Město na Moravě

Hosté ubytovaní v našem penzionu na 3 a více nocí obdrží poukaz na 10% slevu na konzumaci jídla v této vyhlášené novoměstské restauraci. 

https://www.kozlovna.cz/u-dvou-kocek