UBYTOVÁNÍ V PENZIONU

Nezapomeňte využít slevové vouchery kraje Vysočina, podrobnosti zde. 

V našem penzionu, s celkovou kapacitou 29 lůžek, nabízíme dva druhy ubytování. Pokoje hotelového typu a apartmánové ubytování s malou kuchyňkou. Hosté penzionu mají k dispozici rovněž společenskou místnost vybavenou kuchyní, kde si mohou sami připravit jídlo ze svých zásob. Potraviny lze zakoupit v prodejně vzdálené cca 100 m od penzionu. Ve stejném objektu je hostům k dispozici restaurace. 

Pokoje

  • Dvojlůžkové nebo trojlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a WC.
  • K dispozici společenská místnost s plně vybavenou prostornou kuchyní. 

Apartmány

Všechny apartmány jsou vybaveny malou kuchyňkou s dřezem, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, indukční plotýnkou a běžným nádobím. I hosté apartmánů mohou využít kuchyně ve společenské místnosti.

Apartmán č. 1 

  • Pětilůžkový mezonetový apartmán s možností přistýlky, koupelna, samostatné WC. Ideální pro velkou rodinu. Děti ocení spaní v patře.

Apartmán č. 2

  • Čtyřlůžkový apartmán, koupelna s WC. Ideální pro dva dospělé a dvě děti.

Apartmán č. 3

  • Šestilůžkový apartmán (dvě samostatné ložnice), koupelna s WC a samostatné WC. Dostatečný i pro dvě rodiny.  

Společenská místnost

Společenská místnost má kapacitu max. 30 osob. Je vybavena kuchyní a barem. Hostům je k dispozici lednice, myčka, mikrovlnná trouba, vařič a nádobí. K dispozici je kávovar na kapsle Dolce Gusto. Vezměte si  vlastní kapsle dle vaší chuti, na místě je možné i zakoupeníPo dohodě je možno zapůjčit si výčepní zařízení. Ve společenské místnosti je možné využít projekční monitor a zvukovou  aparaturu vč. mikrofonu. Hostům je k dispozici také malá knihovna. Na společenskou místnost navazuje venkovní terasa.